amerikalise.com
amerika lise bize ulaşın
AMERİKA LİSE EĞİTİMİ

Amerika Üniversite Bursları

amerikan üniversitesiAmerikan üniversite ve kolej eğitimi dünyada en iyi yüksek öğrenim sistemlerinden biri olduğu bilinmektedir. Ancak bu kaliteli eğitimin ve yaşam masraflarının fazla olmasından dolayı uluslararası öğrenciler Amerika’da lisans yada yüksek lisans hayallerinden vazgeçmektedir veya ertelemektedir. Biz kurum olarak uluslararası öğrencilere  Amerika’da bulunan üniversite ve kolejlerde lisans, yüksek lisans yada farklı bir eğitim alabilmeleri için burs kaynakları bulmaktayız. Öğrencilerimize %60’a kadar birden çok burs imkanı sağlayabilmekteyiz. Bu burs öğrencilerimizin tüm okul ücretlerini ve konaklamalarını 100’den fazla Amerikan üniversitesinde geçerli olarak verilmektedir. Bizim en en önemli amaçlarımızdan biri Amerika’daki yüksek öğrenimi herkese ulaştırabilir yapmaktır. Bu çalışmayla uluslararası öğrenciler kendilerinin seçeceği bölümlerde en uygun fiyatlarla eğitim alma fırsatı yakalayacaklardır.

amerika üniversite öğrencileriPrograma kabul edilen bütün uluslararası öğrencilerimiz için burs bulmayı garanti ediyoruz.

Burs seçenekleri bulunmadan önce öğrencilerimizin başvuruları incelenmektedir. Öğrenciler başvuru ücretlerini ödemektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra 7 gün içinde öğrencilerimize birden çok burs seçeneği sunmaktayız. Öğrenciler diledikleri burs seçeneğini ve üniversiteyi seçerek başvuruyu tamamlamaktadır.

Copyright © 2018 - www.amerikalise.com